ÖDEME VE TESLİMAT

Servis Sağlayıcı: Hosting Çözümleri Bilişim Hizmetleri
Müşteri: Hosting Çözümleri üzerinden hizmet alan; Bireysel/Kurumsal

1-) İADE KOŞULLARIMIZ NELERDİR? HANGİ ŞARTLARDA İADE YAPABİLİRİM?

Hosting Çözümleri Bilişim Hizmetleri'nden aldığınız her ürün için 7 gün iade etme şansınız mevcuttur. İade etmek istediğiniz ürünün aylık hizmet olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde almış olduğunuz hizmetin iadesi söz konusu değildir. İadeler sadece, yıllık alınan ürünlerde geçerlidir. Domain tescilleri uluslararası teknik prosedürler gereği iade söz konusu değildir.

2- ALAN ADI ( DOMAİN ) İADELERİ

2-1: Domain alana hosting hediye gibi kampanyalardan sadece domain için ücret alındığından dolayı herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.
2-2: Alan adı ve domain hizmetlerinde alan adının aktiviyeti için ödemeler tarafımızdan ican'a aktarıldığından ve ican taraflı iade olmadığından dolayı kesinlikle iade söz konusu değildir.

Alan adı kayıt hizmetlerinde uluslararası teknik prosedürler gereği ücret iadesi yapılamamaktadır.

3-) İPTAL ETME KOŞULLARIMIZ NELERDİR? HANGİ ŞARTLARDA ÜRÜNÜMÜ İPTAL EDEBİLİRİM?

Müşteri panelinizde ürünün detaylı yönetim sayfasında bulacağınız "İptal Talebi" menüsünü kullanarak, almış olduğunuz hizmet / ürün'ü iptal edebilirsiniz. Ürünün iptali halinde bir sonraki ay ya da dönem için fatura oluşturulmayacaktır. Tekrar yenilemek ya da almak istediğiniz taktirde; menülerimizi kullanarak tekrar siparişinizi yenileyebilirsiniz. Aksi taktirde kullanıcıdan kaynaklı ürünlerin iptali, firmamızdan sorumlu tutulamaz.

4-) GARANTİ KOŞULLARIMIZ NELERDİR? BENİ NE GİBİ YÜKÜMLÜLÜKLER BEKLİYOR?

Garanti ve diğer tüm yasal yükümlülükler hakkında "Hizmet ve Ürün Sözleşmesi" sayfasında gerekli detaylar verilmiş olup, kullanıcılarımızın tamamen kendi web sitelerinden sorumlu tutulabileceği ve sitelerinden doğabilecek her türlü yasal sorumluluğun kendilerine ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Hizmet sözleşmemizi okumak için tıklayınız.

5-) KURULUM VE TESLİMAT SÜRECİ NE KADARDIR

İlk 7 gün içerisinde yapılan iade talepleri işleme alınır. 7 günü geçen iade talepleri kesinlikle işleme alınmayacaktır.
5-2: İptal talebi tarihini takiben yoğunluğa bağlı olarak 7 ile 14 iş günü içerisinde iadeler belirtilen hesaplara geçilmektedir.

Harici soru ve sorularınız için teknik@hostingcozumleri.com adresinden bize ulaşabilirsiniz